Witamy na stronie Credin

Szkolenia Credin są odpowiedzią na zapotrzebowanie wśród piekarzy i cukierników, którzy oczekują rzetelnego i profesjonalnego podejścia do zagadnień związanych z produkcją. Osoby prowadzące to wysokiej klasy specjaliści o bogatej wiedzy praktycznej i teoretycznej, co przekłada się na efektywność szkolenia, oraz wyjątkowo dużą wiedzę wynoszoną przez uczestników.

O Firmie

Credin Polska jest producentem wysokiej jakości mieszanek piekarsko-cukierniczych o szeroko rozwiniętej sieci dystrybucji wraz z obsługą technologiczną dla producentów rzemieślniczych i przemysłowych.

Credin Biura
Credin Piekarnia Testowa

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktową.

Credin Polska Sp. z o.o. 

Czystoziarnisty Whole&Pure

 

Czystoziarnisty Whole&Pure

Czystoziarnisty Whole&Pure jest czymś więcej niż tradycyjnie rozumiane pieczywo czy chleb. To wypieki w postaci bochenka i batonów będące całkowicie nową propozycją w segmencie zdrowej żywności. Starannie wyselekcjonowane surowce i bogactwo składników wchodzących w skład Czystoziarnistego powodują, że są to produkty nazywane “chlebem zmieniającym życie”. Czystoziarnisty to żywność odpowiednia przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie naturalność, dbałość o zdrowie, sport czy szeroko rozumiany fitness. Czystoziarnisty Whole&Pure po prostu Bogaty z Natury.

Bochenek Czystoziarnisty Whole&Pure

Baton Czystoziarnisty Whole&Pure

Nowości

SKUBANIEC O SMAKU WANILIOWYM - 06-0213-017-0

Koncentrat ciasta kruchego Skubaniec o smaku waniliowym.

SKUBANIEC O SMAKU WANILIOWYM - 06-0213-017-0 więcej...

BISZKOPT CZEKOLADOWY - 06-0321-011-0

Biszkopt Czekoladowy charakteryzuje się puszystą, delikatną strukturą miękiszu oraz dużą objętością, a zawartość czekolady podkreśla jego wyjątkowy smak i aromat. Doskonale sprawdza się jako biszkopty, ale dzięki dużej elastyczności nadaje się ...

BISZKOPT CZEKOLADOWY - 06-0321-011-0 więcej...

Kontakt

00 48 71 31 62 124
00 48 71 31 62 361
credin.sobotka@credin.com.pl