Nowości

CIASTECZKA IG CIASTO ORKISZOWO-SŁONECZNIKOWE

CIASTECZKA IG

Przedstawiamy Ciasteczka IG, nową, słodką przekąskę odpowiadającą na współczesne trendy żywieniowe. Biały cukier (sacharozę) całkowicie wyeliminowano ...

więcej

CIASTO ORKISZOWO-SŁONECZNIKOWE

Ciasto Orkiszowo-Słonecznikowe to 100% mieszanka do produkcji ciasta biszkoptowo- tłuszczowego na bazie mąki orkiszowej z dodatkiem ...

więcej
więcej nowości

Kontakt

00 48 71 31 62 124
00 48 71 31 62 361
credin.sobotka@credin.com.pl

siedziba firmy

 

Siedziba Firmy:
CREDIN POLSKA Sp. z o.o.
ul. Czysta 6
55-050 Sobótka
tel. 00 48 71 31 62 124 
fax. 00 48 71 31 62 885
e-mail: credin.sobotka@credin.com.pl

Dział Obsługi Klienta

Dział Handlowy
tel. 00 48 71 31 62 124 
wew. 101-103, 123, 127, 146
fax. 00 48 71 31 62 361
e-mail: sprzedaz@credin.pl

Dyrektor Handlowy

 

Jerzy Garkuszenko


Jerzy Garkuszenko
00 48 71 31 62 124 wew. 139
e-mail: jerzy.garkuszenko@credin.pl

Transport i Logistyka

Kamil Wiączek
Specjalista ds. Logistyki
Kamil Wiączek
Tel: 00 48 71 31 62 124 wew. 101
e-mail: kamil.wiaczek@credin.pl

Sieci Handlowe i Hipermarkety
Anna Mielczarek
Koordynator ds. Sieci Handlowych
Anna Mielczarek
tel. 00 48 697 662 331
e-mail: anna.mielczarek@credin.pl

Paulina Fiedler
Specjalista ds. Sprzedaży
Paulina Fiedler
tel. 00 48 601 506 635
e-mail: paulina.fiedler@credin.pl

Paweł Suliński
Konsultant Technologiczny
Paweł Suliński
tel. 00 48 601 528 934 
e-mail: pawel.sulinski@credin.pl

Robert Szubarczyk
Konsultant Technologiczny
Robert Szubarczyk



Dział Eksportu

Kamila Biernacka
Kierownik Działu Eksportu
Kamila Biernacka 00 48 605 446 981
e-mail: kamila.biernacka@credin.pl

Tadeusz Orłowski
Key Account Manager ds. Eksportu
Tadeusz Orłowski 00 48 605 449 058
e-mail: tadeusz.orlowski@credin.pl

Paulina Sobolewska
Asystent ds. Eksportu
Paulina Sobolewska 00 48 605 602 712
e-mail: paulina.sobolewska@credin.pl

Ryszard Milewski
Konsultant Technologiczny ds. Eksportu
Ryszard Milewski 00 48 601 053 614
e-mail: ryszard.milewski@credin.pl

Henryk Nowak
Konsultant Technologiczny ds. Eksportu
Henryk Nowak 00 48 601 201 361
e-mail: henryk.nowak@credin.pl

Spółka wpisana w Sądzie Rejonowym dla Wrocław - Fabryczna we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000148982 Wysokość kapitału zakładowego - 6.055.000,00 zł 
Skontaktuj się z nami