Nowości

CREDI MINT RZEMIEŚLNICZY NA ZAKWASIE ŻYTNIM

CREDI MINT

Nowe ciasto Credi Mint to pyszny mariaż subtelnej słodyczy z chłodną świeżością mięty. Swój smak i ...

więcej

RZEMIEŚLNICZY NA ZAKWASIE ŻYTNIM

SIĘGNIJ PO RZEMIEŚLNICZY – WYJĄTKOWY BOCHENEKPiękna, głęboka barwa, naturalnie chropowata faktura bochenka Rzemieślniczego i charakterystyczny ...

więcej
więcej nowości

Kontakt

00 48 71 31 62 124
00 48 71 31 62 361
credin.sobotka@credin.com.pl


          Credin Polska jest producentem wysokiej jakości mieszanek piekarsko-cukierniczych o szeroko rozwiniętej sieci dystrybucji wraz z obsługą technologiczną dla producentów rzemieślniczych i przemysłowych.


Credin Polska Sp. z o.o.

W naszej ofercie znajdą Państwo ponad 200 produktów takich jak:

- Polepszacze do pieczywa pszennego i mieszanego w różnej dawce dozowania, stosowane do osiągania dłuższej świeżości i lepszej struktury pieczywa.

- Bogaty wybór różnorodnych w smaku i formie mieszanek i koncentratów do wypieku chlebów, ciast i ciasteczek zarówno związanych ze świętami i ich charakterystycznymi produktami, jak i codziennych smakołyków.

- Liczne propozycje kremów budyniowych i śmietanowych oraz produkty używane do dekoracji i wykańczania wyrobów ciastkarskich.          

- Bogata oferta termo stabilnych owoców w żelu i nadzień owocowych, nadzień kremowo-mlecznych oraz nadzień owocowych o wydłużonym terminie przydatności.

 

          Dokładamy wszelkich starań, aby zdobyć Państwa zaufanie produktami najwyższej jakości, konkurencyjnymi cenami oraz profesjonalną obsługą handlową i technologiczną. Nieustannie dążymy do zaspokajania Państwa potrzeb i oczekiwań  poszerzając ofertę o nowy asortyment oraz ulepszając produkty już istniejące. Niewątpliwie świadectwem starań realizacji tych celów są przyznane nam certyfikaty potwierdzające wprowadzenie Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normami ISO 9001 i FSSC 22000. Gwarantują bezpieczeństwo zdrowotne wyrobów Credin. Oba certyfikaty zostały nam przyznane przez DEKRA CERTIFICATION.  

__________________________ ___________________

          Na wysoką jakość produktów w istotny sposób wpływają nowoczesne systemy zarządzania jakością, począwszy od bardzo dokładnej kontroli jakości surowców, aż do produkcji wyrobów w nowoczesnym zakładzie. Aby osiągnąć gwarancję jakości produktu finalnego prowadzona jest regularna kontrola jakości  produktu po wypieku, poprzez badanie cech organoleptycznych oraz innych charakterystycznych cech każdego z asortymentów.  

Piekarnia Testowa

          Firma Credin przeznacza duże nakłady na rozwój oraz poszerzenie oferty produktów względem panujących trendów i tendencji żywieniowych. Przykładem jest trend o nazwie clean label (czysta etykieta) , który polega na  zamianie stosowanych powszechnie emulgatorów na enzymy przyjazne środowisku, bezpieczne i dezaktywujące się w naturalny sposób podczas wypieku.